Четвер, 20 лютого 2020 13:21

Курсантка ЛьвДУВС отримала президентську стипендію за перемогу у міжнародному мовно-літературному конкурсі

Курсантка факультету №1 Львівського державного університету внутрішніх справ Еріка Ласло увійшла до числа президентських стипендіатів. Дівчину було відзначено за перемогу у ІX Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Еріка розповідає, що творчістю Кобзаря захопилася ще у школі. Тоді ж часто брала участь у конкурсах читців. Багато поезій Шевченка знає напам’ять, а деякі з них надихнули талановиту дівчину на створення ілюстрацій. Твори великого Кобзаря й досі актуальні, тож сучасній молоді слід частіше звертатися до його поетичної спадщини, – переконана Еріка.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться щороку з метою вшанування творчості Кобзаря. Основними завданнями конкурсу є виявлення обдарованої молоді, розвиток її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови та традицій свого народу. До участі у конкурсі запрошують не лише вихованців вітчизняних шкіл, ліцеїв та вишів, але й представників української діаспори.

Нагадаємо, минулоріч двоє курсанток Львівського державного університету внутрішніх справ увійшли до числа переможців цього престижного міжнародного конкурсу. Еріка Ласло та Вікторія Подлівахіна продемонстрували відмінні знання творчої спадщини Тараса Шевченка та стали призерами конкурсу.