Четвер, 20 лютого 2020 12:03

У ЛьвДУВС відбулися мітинги-реквієми у пам’ять про Героїв Небесної Сотні

(1 Vote)

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні, які трагічно загинули під час Революції Гідності.

Цього дня у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулися мітинги-реквієми, учасники яких віддали шану полеглим під час революційних подій на Майдані. Про подвиг Героїв, які відважно та мужньо відстоювали права і свободи людини, європейський шлях України, згадували сьогодні на усіх факультетах вишу та у навчально-тренувальному відділі «Верещиця».

Вранці мітинг-реквієм за участі керівництва ЛьвДУВС відбувся на подвір’ї університету.

Про трагічні події під час Революції Гідності розповів начальник відділення соціально-гуманітарної роботи Роман Сушко. Звертаючись до присутніх, він зазначив: «Сьогодні ми зібралися, щоби у глибокій скорботі низько схилити голови перед тими, хто боровся за честь, правду і гідність та віддав життя за нас із вами».

Курсант 4 курсу факультету № 1 Олег Тимишин виголосив зворушливий вірш, присвячений Героям Небесної Сотні.

Після цього офіцери та курсанти вшанували світлу пам’ять усіх полеглих за волю і незалежність України хвилиною мовчання.

До присутніх на заході звернувся ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Роман Благута. Він відзначив, що для кожного з нас мати право вибору є уособленням свободи. Це право беззастережно відстоювали Герої Небесної Сотні. Їхні відвага, мужність та героїзм повинні бути взірцем, прикладом для молоді.

У навчально-тренувальному відділі «Верещиця» також вшанували пам’ять полеглих Героїв. До заходу долучилися курсанти-першокурсники та слухачі «Академії поліції» ЛьвДУВС.

Вихованець факультету №3 Мар’ян Процак прочитав вірш, присвячений подіям на Майдані. А Отець Іван Ревуцький, настоятель каплиці Покрови Пресвятої Богородиці, відправив поминальну панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні.