Шаблоны Joomla 3.5

Четвер, 20 лютого 2020 10:26

Учасники війни в Афганістані поділилися спогадами з курсантами

Written by
Rate this item
(0 votes)

До навчально-тренувального відділу «Верещиця» ЛьвДУВС завітали голова Української Спілки ветеранів Афганістану Яворівщини Мирон Дудич та директор музею патріотичного виховання Яворова Юрій Білецький. Зустріч відбулася з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

1

Гості поділилися з курсантами спогадами про війну в Афганістані. Також розповіли про Спілку ветеранів, її мету та діяльність. Відмітили, що з-поміж найважливіших завдань, які виконує ця організація, є допомога родинам загиблих в Афганістані.

Мирон Дудич та Юрій Білецький подарували першокурсникам авторські пісні, які виконали під акомпанемент гітари. Ці музичні композиції вони написали ще в юності, під час служби в Афганістані. Як виявилося, гості мають власний гурт та часто виступають у військових частинах, аби підтримати бійців.

Насамкінець зустрічі курсантів запросили на екскурсію до музею, де представлені тисячі експонатів, присвячених афганській війні. Віднедавна там можна побачити також експозицію про Майдан, Небесну Сотню та війну на сході України.

6

Спілкування з учасниками бойових подій у Афганістані дуже вразило курсантів. Вони з нетерпінням очікують наступної зустрічі, адже гості пообіцяли, що обов’язково завітають до Верещиці з концертом.

Read 328 times