Шаблоны Joomla 3.5

Четвер, 13 лютого 2020 16:53

На юридичному факультеті відбулося свято до Дня усіх закоханих

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Напередодні Дня усіх закоханих студенти юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ роздумували над тим, що таке кохання, в чому його сила та неповторність.

1

«Кохання- це найбажаніший плід на дереві людських почуттів. Це те саме злиття душ, якому тисячі років дивувалися люди. Це завжди потрясіння, відкриття вулканічних почуттів, які криються в нас та інших вимірах. Це рожеві окуляри, які захищають від сонця, але не від променів очей коханої людини. Це весна в будь-яку пору року. Це бажання жити», - проголошували ведучі зі сцени залу.

2

Студенти юридичного факультету декламували вірші про кохання та співали пісень про це почуття.

Вихованка факультету Віта Новак прочитала поетичний твір «Кохатиму тебе навіть у іншому вимірі». Аліна Кравчук виконала пісню «Хто як не ти?», а Діана Кузик — музичну композицію «Happy end». Арсен Сус заспівав ліричну пісню «Як жити без тебе?», а Тетяна Скільська виконала композицію «Я не забуду».

Від ведучих гості свята дізналися про те, як відзначали День усіх закоханих у Римі багато років тому та які традиції святкування цього дня досі збереглися у Німеччині, Великобританії, Японії та на Сицилії.

Романтичною сценкою студенти Діана Татусько та Володимир Вінярський нагадали всім, якими важливими є навіть невеличкі вияви любові, якщо вони справжні, щирі та сердечні.

13

«Кохайте і будьте коханими! Впевнено йдіть на зустріч коханню. І, хто знає, можливо, саме сьогодні стріла Амура із солодкою отрутою раптово наздожене вас і ваше серце ніколи не буде самотнім”, - закликали ведучі, побажавши усім зустріти справжнє кохання.

Завершилося свято спільним виконанням пісні. Усі дівчата на сцені отримали традиційні для цього дня червоні троянди, а декан юридичного факультету Іван Красницький — велетенську валентинку як вияв любові своїх студентів.

Read 891 times