Четвер, 13 лютого 2020 16:53

На юридичному факультеті відбулося свято до Дня усіх закоханих

(1 Vote)

Напередодні Дня усіх закоханих студенти юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ роздумували над тим, що таке кохання, в чому його сила та неповторність.

«Кохання- це найбажаніший плід на дереві людських почуттів. Це те саме злиття душ, якому тисячі років дивувалися люди. Це завжди потрясіння, відкриття вулканічних почуттів, які криються в нас та інших вимірах. Це рожеві окуляри, які захищають від сонця, але не від променів очей коханої людини. Це весна в будь-яку пору року. Це бажання жити», - проголошували ведучі зі сцени залу.

Студенти юридичного факультету декламували вірші про кохання та співали пісень про це почуття.

Вихованка факультету Віта Новак прочитала поетичний твір «Кохатиму тебе навіть у іншому вимірі». Аліна Кравчук виконала пісню «Хто як не ти?», а Діана Кузик — музичну композицію «Happy end». Арсен Сус заспівав ліричну пісню «Як жити без тебе?», а Тетяна Скільська виконала композицію «Я не забуду».

Від ведучих гості свята дізналися про те, як відзначали День усіх закоханих у Римі багато років тому та які традиції святкування цього дня досі збереглися у Німеччині, Великобританії, Японії та на Сицилії.

Романтичною сценкою студенти Діана Татусько та Володимир Вінярський нагадали всім, якими важливими є навіть невеличкі вияви любові, якщо вони справжні, щирі та сердечні.

«Кохайте і будьте коханими! Впевнено йдіть на зустріч коханню. І, хто знає, можливо, саме сьогодні стріла Амура із солодкою отрутою раптово наздожене вас і ваше серце ніколи не буде самотнім”, - закликали ведучі, побажавши усім зустріти справжнє кохання.

Завершилося свято спільним виконанням пісні. Усі дівчата на сцені отримали традиційні для цього дня червоні троянди, а декан юридичного факультету Іван Красницький — велетенську валентинку як вияв любові своїх студентів.