Четвер, 13 лютого 2020 14:52

Про переваги навчання у ЛьвДУВС дізналися волинські школярі та студенти коледжу

Профорієнтаційна робота триває. Днями працівники кафедри цивільного права та процесу факультету №1 Віталій Кучер, Ірина Євхутич та Роман Демків побували на Волині. Вони навідалися до Володимир-Волинського агротехнічного коледжу та розповіли студентам про освітні послуги, які надає університет. Випускники коледжу дізналися про умови вступу на кожен із факультетів, а також про студентське та курсантське життя.

Крім цього, представники ЛьвДУВС провели профорієнтаційні заходи у загальноосвітніх школах у Володимир-Волинському, Нововолинську та у місті Жовква. Про переваги навчання у виші дізналися загалом понад 150 учнів.

Школярі переглянули презентаційний відеоролик про університет та отримали чимало корисної інформації про вступ. На завершення представники вишу запросили учнів та студентів коледжу завітати до ЛьвДУВС 22 лютого, адже цього дня в університеті відбудеться День відкритих дверей.