Четвер, 13 лютого 2020 13:00

У НТВ «Верещиця» святкували День усіх закоханих

Напередодні Дня усіх закоханих у навчально-тренувальному відділі «Верещиця» відбулася святкова вечірка. Курсанти змагалися у конкурсах на визначення найкмітливішої, найромантичнішої та найвлучнішої пари.

Оцінювало вміння обраних пар компетентне журі: завідувач відділення соціально-гуманітарної роботи Роман Сушко та представниці цього ж підрозділу Марта Баховська і Соломія-Олександра Бондарчук.

Поки пари готувалися до першого випробування, глядачів у залі розважали музичним номером під акомпанемент гітари та фортепіано курсанти-першокурсники Діана Харатян, Дмитро Геразим, Софія Матвійчук та Марта Дубан.

У цей час ведучі оголосили, що в залі діє вільний мікрофон і кожен охочий впродовж святкування може привселюдно зізнатися у симпатії близькій людині.

Продовжився концерт піснею «Плакала» у виконанні Софії Матвійчук.

Одразу після цього для трьох пар розпочався перший конкурс. Кожен учасник повинен був, не дивлячись на свого партнера, відповісти на запитання про його зовнішність. Коли усі питання та відповіді пролунали, а конкурсанти отримали свої перші бали на сцену вийшла Наталія Прохорчук із піснею «Бред Піт».

Наступною свою музичну композицію «Тримай» виконала Діана Шп’єх.

Далі за бали кожної пари змагалися хлопці. Вони вправлялися у мистецтві говорити дівчатам компліменти.

І поки журі підраховували бали красномовних курсантів, Марта Дубан виконала пісню «Лав сторі», а студентки факультету психології розважали усіх запальним танцем.

Тепер нагода проявити себе випала дівчатам. Кожна з них за 90 секунд повинна була зобразити героя казки чи актора фільму, предмет чи певну дію з поліцейських буднів.

Опісля на сцену вийшли курсантки-першокурсниці Софія Матвійчук та Марта Дубан, які виконали пісню «Гітара» Ірини Федишин.

І завершив змагальну частину свята конкурс на влучність «Зіграємо в дартс».

Журі ретельно підрахувало бали за усі конкурси і оголосило переможців.

Перше місце посіла пара з факультету №3 Аліна Попчук та Віталій Кравчук. Усі учасники отримали заохочувальні призи.

Завершилося свято дискотекою.