Шаблоны Joomla 3.5

Середа, 12 лютого 2020 11:08

Проректорка ЛьвДУВС отримала відзнаку до Дня жінок і дівчат у науці

Written by
Rate this item
(0 votes)

До Міжнародного дня жінок і дівчат у науці у Львівському Будинку Вчених відбувся Форум «Жінка в науці-2020». Під час заходу проректорка Львівського державного університету внутрішніх справ Ольга Балинська одержала подяку Західного наукового центру НАН України і МОН України за вагомі особисті досягнення у науковій діяльності, активну громадську роботу.

1

Присутніх на форумі привітав голова Наукового товариства імені Шевченка, академік НАН України Роман Кушнір. Він зазначив, що за даними ООН у світі у науці працює 28% жінок. В Україні ж їх відсоток є значно більшим та становить 45%.

За словами організаторів, Форум має на меті досягти повного і рівного доступу жінок і дівчат до науки, а також забезпечити гендерну рівність і розширення прав і можливостей жінок і дівчат. Завершився захід прийняттям Звернення Форуму до керівництва держави та показом сучасного стилізованого одягу львівських дизайнерів.

5

Також присутні могли оглянути виставку творів мистецтва та книжкових видань Національного Товариства Шевченка та долучитися до збору пожертв на ремонт даху будинку Івана Левинського у Львові.

6

Додамо, що 15 грудня 2015 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, проголосивши 11 лютого Міжнародним днем жінок і дівчат у науці.

Read 627 times