Вівторок, 11 лютого 2020 15:30

У ЛьвДУВС відбулася інтелектуальна гра «BRAIN ACTIVITY»

Доцентка кафедри кримінального процесу та криміналістики Олександра Захарова провела для курсантів 4-го курсу факультету №1 інтелектуальну гру-змагання «BRAIN ACTIVITY».

Навчання у формі гри згуртувало вихованців ЛьвДУВС до спільного вирішення поставлених задач та навчально-пізнавальної діяльності.

Олександра Захарова відмітила, що це гра для тих, хто хоче перевірити свої знання, логічне мислення, спостережливість і вміння аналізувати.

Загалом у змаганнях взяли участь одинадцять команд. Інтерактивна гра складалася зі семи раундів, в кожному з яких було вісім запитань.

До прикладу, курсанти мали відповісти, які слідчі (розшукові) дії проводяться за постановою прокурора або ж написати, що є тимчасово запобіжним заходом. Були й питання, де необхідно було вказати певну дату чи продовжити речення.

У підсумку переможцями інтелектуальної гри «BRAIN ACTIVITY» стала команда «Slidaky».