Понеділок, 10 лютого 2020 13:18

Курсантка ЛьвДУВС стала однією з переможців обласного етапу міжнародного мовно-літературного конкурсу

Курсантка другого курсу факультету №1 Львівського державного університету внутрішніх справ Вікторія Подлівахіна нагороджена дипломом ІІ ступеня обласного етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Конкурс проходить щороку та триває у декілька етапів. Перший – серед закладів вищої освіти. ІІ етап – обласний. І завершальний — на загальнодержавному рівні.

Конкурс проводився як творче змагання, що має визначити рівень знань з української мови та літератури не лише в межах навчальної програми, а й виявляє знання конкурсантів мовних тонкощів та історії розвитку української мови. Переможці мають володіти філологічні здібностями, знати творчу спадщину Тараса Шевченка, а також демонструвати творчий підхід до розв’язання мовних проблем.

Вікторія Подлівахіна вже написала творче завдання третього етапу конкурсу та очікує на результати. Бажаємо їй успіху!