19 березня відбудеться міжвузівська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Соціально-економічний розвиток і безпека України: стан та перспективи»

Запрошуємо до участі в роботі міжвузівської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Соціально-економічний розвиток і безпека України: стан та перспективи», яка відбудеться 19 березня у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи конференції:

1. Соціально-економічна складова національної безпеки.
2. Організаційно-управлінські проблеми зміцнення економічної безпеки.
3. Фінансово-економічна безпека держави та суб’єктів господарювання в сучасних умовах.

Конференція проходитиме у корпусі № 6, ауд. 207 Львівського державного університету внутрішніх справ (м. Львів, вул. Кривоноса, 1).

Для участі у конференції необхідно до 5 березня надіслати на електронну адресу організаторів конференції (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.):
1) заявку за наданою формою;
2) текст тез, оформлений за вказаними вимогами.

Організаційний внесок для учасників конференції становить 70 грн. (буде використано на покриття витрат, пов’язаних із проведенням конференції). Вартість збірника тез доповідей оплачується додатково у розмірі 90 грн.

Додаткову інформація та заявку на участь можна знайти за посиланням.