Понеділок, 10 лютого 2020 11:38

Команда ЛьвДУВС увійшла в трійку лідерів на студентських змаганнях із вирішення спорів

(1 Vote)

Уперше в Україні відбулися Студентські змагання з ефективного вирішення спорів 2020, організовані Координатором проєктів ОБСЄ в Україні у співпраці з Національною асоціацією медіаторів України. Захід зібрав 16 команд, які представляли заклади вищої освіти з різних регіонів України.

Змагання відбувалися у місті Києві. До складу команди Львівського державного університету внутрішніх справ увійшли курсанти 4-го курсу факультету №1 Володимир Загацький, Соломія Рудик та Іван Летнянка. Впродовж декількох місяців готувала курсантів до змагань доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Оксана Дуфенюк.

Першим етапом була підготовка мотиваційного листа та інших необхідних документів, за результатами оцінки яких відбувався конкурсний відбір. Другий етап полягав у презентації навиків ведення ефективного діалогу під час медіаційних сесій за умовами практичних кейсів.

Ідея полягала в тому, щоби допомогти сторонам, які мають спір, використати медіацію як дієвий інструмент для досягнення згоди та вирішення конфлікту в позасудовий спосіб. При цьому кожну команду представляли два учасники, які працювали в ролі клієнта та юриста.

Кожен раунд переговорів оцінювали професійні медіатори, адвокати, юристи компаній, судді. Команди повинні були продемонструвати навички активного слухання, виявляти чутливість до потреб протилежної сторони і при цьому дбати про свої інтереси.

За результатами цього етапу змагань команда ЛьвДУВС увійшла до четвірки півфіналістів. У півфіналі відбулась гра за умовами п’ятого кейсу. Тож за підсумками цього раунду команда Львівського державного університету внутрішніх справ посіла третє місце.

Здобувачі отримали цінний досвід та вміння вести ефективний діалог з конфліктуючими сторонами, що є особливо важливим для майбутньої професійної діяльності в органах Національної поліції.

Вітаємо курсантів із перемогою та бажаємо підкорення нових вершин!