П'ятниця, 07 лютого 2020 15:59

В «Академії поліції» ЛьвДУВС відбувся випуск слухачів

У Західноукраїнському центрі первинної професійної підготовки поліцейських «Академія поліції» ЛьвДУВС відбувся випуск слухачів. 28 випускників отримали документи про завершення навчання та спеціальні жетони поліцейського.

Урочистості розпочалися із хвилини мовчання, якою вшанували пам'ять військових, правоохоронців та добровольців, загиблих за незалежність та територіальну цілісність України.

Привітав випускників із завершенням навчання ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Роман Благута: «Служба в поліції – це, в першу чергу, ваше бажання служити українському народові. Своєю Присягою ви берете на себе великий обов’язок. Відтак повинні пам’ятати, що життя і здоров’я людини – найвища соціальна цінність. Намагайтеся ставати кращими, постійно самовдосконалюйтеся, вчіться. І тоді ви справді будете фаховими поліцейськими. Зичу вам здоров’я, терпіння й розуміння вашим сім’ям, миру та Божої благодаті. Слава Україні!»

Дотримуватись слів Присяги працівника поліції, продовжувати здобувати нові знання та вміння закликав випускників начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Володимир Жданов.

Начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції у Закарпатській області підполковник поліції Андрій Скорохода побажав добросовісно та з честю нести звання поліцейського.

Благословив поліцейських на віддану та сумлінну службу настоятель каплиці Покрови Пресвятої Богородиці, що розташована на території навчально-тренувального відділу «Верещиця», отець Іван Ревуцький.

Вже незабаром випускники «Академії поліції» ЛьвДУВС поповнять лави поліцейських Львівської, Закарпатської та Чернівецької області.