П'ятниця, 07 лютого 2020 11:07

На юридичному факультеті відбулася зустріч з письменницею Наталією Гурницькою

Студенти юридичного факультету зустрілися із відомою львівською письменницею Наталією Гурницькою, авторкою книжок "Мелодія кави в тональності кардамону", "Мелодія кави в тональності сподівання" та "Багряний колір вічності”.

На зустрічі багато говорили про творчість, натхнення та письменництво, про те, як книги згодом отримують нове життя в екранізаціях.

Наталія Гурницька розповідала, як шукала прототипів героям своїх книжок і як вони оживали в процесі написання романів.

Студенти дізналися, що за дебютним твором авторки зараз знімають серіал. А також переглянули тизер до екранізації “Мелодії кави в тональності кардамону”. Зйомки історичної драми відбувалися у Львові: у Будинку вчених, Палаці Потоцьких, у Підгорецькому замку та на околицях міста.

Наталія Гурницька поділилася своїми враженнями від знімального процесу та від результату, який побачила на екрані.

Зустріч завершилася автограф-сесією.