Четвер, 06 лютого 2020 11:10

Студенти юридичного факультету побували з екскурсією на телеканалі «UA:ЛЬВІВ»

(1 Vote)

Студенти третього курсу юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ побували з екскурсією у Львівській обласній філії Національної суспільної телерадіокомпанії України — у редакції та студії телеканалу «UA:ЛЬВІВ» та на радіостанції «Українське радіо Львів».

Відвідали телеканал та радіостанцію студенти разом із заступницею декана юридичного факультету Альоною Дутко та доценткою кафедри цивільно-правових дисциплін Наталією Грабар.

Христина Купльовська, PR-менеджер “UA:Львів” показала студентам юридичного факультету музей телебачення.

Вихованці ЛьвДУВС із цікавістю оглянули студії прямих ефірів радіостанції та телеканалу. Та навіть спробували себе у ролі операторів та ведучих.

Також студенти побували у ньюзрумі, мали змогу спостерігати, як з'являються сюжети для телебачення та повідомлення для радіо. А ще познайомилися із журналістами відділу новин.