Четвер, 06 лютого 2020 10:39

Курсантам ЛьвДУВС провели заняття з ПДР та розповіли про шкідливість тютюнопаління й профілактику вірусних інфекцій

Старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Ігор Тучапець провів факультативне заняття із вивчення правил дорожнього руху. Він розповів курсантам ЛьвДУВС про обов’язки і права пішоходів та водіїв механічних транспортних засобів.

Ігор Тучапець зазначив основні документи, які повинен мати при собі водій: посвідчення на право керування, реєстраційний документ та поліс страхування. Викладач пояснив, які категорії транспортних засобів можуть використовувати проблискові маячки та спеціальні звукові сигнали.

«Пішоходи повинні рухатися по тротуарах, тримаючись правого боку, – відмітив викладач кафедри. – Якщо немає тротуарів та пішохідних доріжок, можна рухатися велосипедними. А за межами населених пунктів пішоходи, які рухаються узбіччям чи краєм проїзної частини, повинні йти назустріч руху транспортних засобів».

Лікар-терапевт ЛьвДУВС Роман Матвейко розповів вихованцям вишу про заходи профілактики інфекційних захворювань, які передаються повітряно-крапельним шляхом. Зокрема ГРВІ, грип і так званий «коронавірус». Він наголосив, що потрібно уникати великого скупчення людей, більше знаходитися на свіжому повітрі, часто мити руки, вживати велику кількість води та продуктів, що містять вітамін C.

Цього ж дня лікар-терапевт навчально-тренувального відділу «Верещиця» Валентина Вовк провела лекцію курсантам про шкідливий вплив тютюнопаління на організм людини. Вона розповіла, як тютюнопаління впливає на здоров’я курця і шкодить не лише йому, а й навколишньому середовищу. У рамках лекції курсанти переглянули документальний фільм на цю тему.