Середа, 05 лютого 2020 12:57

Школярам Львівщини розповіли про ЛьвДУВС

Школу у с.Раделичі Миколаївського району Львівської області відвідала студентка 3-го курсу 2-гої групи юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ Наталія Чорна. Разом з доценткою кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Уляною Андрусів вона розповіла школярам про ЛьвДУВС. Аби допомогти учням обрати свій кар'єрний шлях Наталія Чорна поділилася своїми враженнями від навчання у виші. Чимало школярів зацікавила розповідь студентки, тож Наталія охоче відповіла на запитання про умови вступу до ЛьвДУВС. А ще роздала усім охочим буклети з інформацією про свій факультет.

Навідалися до шкіл, де колись навчалися, і курсанти факультету №2.

Другокурсник Ігор Олійник зустрівся з учнями загальноосвітньої школи у селі Старичі Яворівського району Львівської області. Курсант показав школярам фільм про університет внутрішніх справ та відеоролик про правила прийому до вишу.

Курсант факультету №1 Мар'ян Ваньовський поспілкувався з учнями 9-11 класів Воютицької СЗШ імені Ігоря Добровольського, Самбірський району Львівської області. Від розповів школярам про особливості вступу на факультети, які навчають за державним замовленням.

До учнів СЗШ №42 міста Львова навідався курсант Ігор Паляник. Від нього школярі дізналися про структуру університету та переваги ЛьвДУВС над іншими закладами вищої освіти.

Разом із інспектором кадрового забезпечення Стрийського відділку поліції Стефанією Лотоцькою до школярів Жидачівської ЗОШ №2 прийшла курсантка Сніжана Дідух, а її однокурсниця Анастасія Мавдрик побувала у Лавриківської ЗОШ Жовківського району Львівщини.

Курсанти та студенти розповіли учням про життя ЛьвДУВС та запросили усіх відвідати День відкритих дверей, що відбудеться 22 лютого о 12.00 год. за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26.