Шаблоны Joomla 3.5

Понеділок, 03 лютого 2020 14:33

Завдяки акції “Відвідай рідну школу” про ЛьвДУВС дізнається все більше школярів

Written by
Rate this item
(0 votes)

Все більше школярів зі всієї України дізнаються про Львівський державний університет внутрішніх справ. Вони не лише отримують інформацію про виш, але й мають нагоду поспілкуватися з курсантами та студентами, які тут навчаються.

У рамках акції “Відвідай рідну школу” з учнями Великосілківського НВК Кам’янка-Буського району Львівської області зустрілася курсантка 2-го курсу факультету №2 Христина Залужна. А її однокурсник Владислав Брой завітав до Лобачівської ЗОШ Волинської області.

Курсанти цього ж факультету Анастасія Саміла, Андрій Вишиваний та Олег Лобанов відвідали Давидівський опорний заклад ЗСО імені Тараса Шевченка Львівської області. Декілька років тому вони ходили тут до одного класу, а зараз продовжують навчання у ЛьвДУВС на одному курсі. 

Студенти юридичного факультету теж повернулися до рідних шкіл, аби розповісти учням про своє навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Здобувачка освітнього ступеня “магістр” Ірина Кушнір відвідала Березецьку ЗОШ І-ІІІ ступеня Городоцького району Львівської області. 

5

До рідної школи навідався й другокурсник юридичного факультету Святослав Харечко. Разом з наставником групи доценткою кафедри цивільно-правових дисциплін Ольгою Заєць він поділився враженнями від навчання в університеті та відповів на запитання школярів про те, як можна вступити до ЛьвДУВС. 

6

Курсанти та студенти показали учням відеофільм про Львівський державний університет внутрішніх справ, розповіли про спеціальності, які тут опановують та запросили усіх на День відкритих дверей, що відбудеться 22 лютого о 12.00 год. за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26.

Read 361 times