Запрошуємо здобувачів вищої освіти ЛьвДУВС до участі у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Морське право: сторінки історії»

Запрошуємо здобувачів вищої освіти Львівського державного університету внутрішніх справ до участі у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Морське право: сторінки історії». Захід триватиме до 20 березня 2020 року.

Мета проведення: створення умов для зростання інтересу до морського права серед майбутніх адвокатів – студентів та курсантів закладів вищої освіти України, розвиток інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримка наукової, дослідницької та творчої роботи студентів.

Участь у конкурсі є безкоштовною.

До складу конкурсної комісії будуть залучені уповноважені представники Асоціації адвокатів України, а також кращі науковці та фахівці у сфері морського права.

Переможцям конкурсу будуть вручені цінні призи, дипломи та кубки. Найкращі роботи будуть безкоштовно опубліковані в науково-практичному фаховому журналі «LEX PORTUS» (індексовано в Index Copernicus).

Детальніше про захід читайте за посиланням.