П'ятниця, 17 січня 2020 12:52

У рамках акції «Відвідай рідну школу» учні дізнаються про ЛьвДУВС

Фахівець відділу режимно-секретного та документального забезпечення Назарій Татарин побував із візитом у навчально-виховному комплексі «Лисятицький загальноосвітній заклад І-ІІІ ст.» у Стрийському районі Львівської області.

Представник університету завітав до закладу у рамках акції «Відвідай рідну школу».

На зустріч із Назарієм Татарином прийшло понад сімдесят старшокласників. Вони мали змогу дізнатися про життя Львівського державного університету внутрішніх справ та факультети, які тут діють. Учні цікавилися спеціальностями, яких навчають у виші та можливостями, що відкриваються перед його випускниками.

Представник ЛьвДУВС розповів дітям про кожен фах, який вони зможуть опанувати в університеті. А також наголосив на тому, що у виші діє чимало наукових гуртків для курсантів та студентів, що дає їм можливість розвиватися різносторонньо.

Учні переглянули відеоролик про Львівський державний університет внутрішніх справ. А на завершення усі охочі отримали буклети з інформацією про ЛьвДУВС.