Шаблоны Joomla 3.5

Четвер, 16 січня 2020 16:05

В «Академії поліції» ЛьвДУВС відбувся конкурс колядок

Written by
Rate this item
(0 votes)

Днями у Західноукраїнському центрі первинної професійної підготовки поліцейських «Академія поліції» ЛьвДУВС відбувся конкурс на краще виконання колядок та віншівок. Такі творчі змагання проходили тут уперше, а за перемогу вирішили поборотися 9 команд. Учасники представили на розсуд журі власні інтерпретації традиційних колядок та оригінальні віншування, створили у залі неповторний настрій та справжню атмосферу Різдвяних свят.

10

Оцінювали виступи керівник навчально-тренувального відділу «Верещиця» Петро Вишинський, заступник начальника ВКЗ ЛьвДУВС Роман Сушко та працівники відділу кадрового забезпечення вишу.

11

«Цей конкурс, насамперед, спонукає поширенню кращих українських традицій серед молоді, адже серед учасників були й ті, хто колядував та віншував уперше в житті», - розповів голова журі Роман Сушко.

12

Отже, перемогу у конкурсі вибороли слухачі з 18-ї групи, друге місце – представники 20-ї групи, а третє – команда 16-ї групи.

13

Організатори відзначають: дзвінка коляда та щире віншування учасників так сподобалися усім присутнім у залі, що конкурс вирішили зробити традиційним.

Read 462 times