Четвер, 16 січня 2020 12:21

На факультеті психології навчали технік застосування мандалотерапії

На факультеті психології Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася чергова сесія у рамках арттерапевтичного проєкту для науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти на тему «Мандали. Ріка життя».

Учасники сесії мали змогу відкрити основні підходи у застосуванні мандал у психологічному консультуванні.

Створивши спільну мандалу, присутні на навчанні спостерігали за процесами та рольовим розподілом у групі.

“Використання техніки мандал є найкоротшим шляхом пізнання та розуміння себе, потужним діагностичним та терапевтичним інструментом у роботі психолога. Як говорив Карл Юнг: «Мандала - це ідеальний ескіз внутрішнього світу особистості». Завдяки використанню технік мандалотерапії та їхній інтерпретації учасники отримали цінну інформацію про свої переживання, внутрішні сенси та власне «Я», - зазначають на факультеті психології ЛьвДУВС.

Тренери арттерапевтичного проєкту Роман та Людмила Підлипні також ознайомили присутніх із специфікою використання техніки «Ріка життя». Вона є метафоричним відображенням життєвих процесів та подій особистості, починаючи від народження.

«Це потужна техніка, що відображає стосунки з батьками, кризові моменти життя, особистісний прогрес та регрес, життєву динаміку та становлення особистості. Два дні глибинних інсайтів та усвідомлень наповнили неймовірним натхненням та яскравою палітрою емоцій», - діляться враженнями учасники арттерапевтичного проєкту.