П'ятниця, 10 січня 2020 11:48

На вебпорталі Нацполіції триває електронна реєстрація кандидатів на навчання у заклади вищої освіти МВС

Майбутні абітурієнти, які обрали професію поліцейського та планують цьогоріч вступати до Львівського державного університету внутрішніх справ, повинні зареєструватися на офіційному вебпорталі Національної поліції http://osvita.np.gov.ua. Подати онлайн анкету можна за посиланням.

Перед її заповненням необхідно, насамперед, визначитися, за якою спеціальністю та спеціалізацією бажаєте навчатися. Окрім цього, потрібно ознайомитися з порядком відбору кандидатів та інформацією про підготовку кадрів для Національної поліції.

Детальніше про умови вступу до Львівського державного університету внутрішніх справ ви можете дізнатися на вебсайті у розділі «Абітурієнту» або за телефонами: (032) 261-53-22; (032) 255-35-35.

Нагадуємо, що у ЛьвДУВС працює Інфоцентр приймальної комісії за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26. Тут абітурієнти та їхні батьки мають змогу отримати консультації щодо вступу, дізнатися про бакалаврські та магістерські програми, правила прийому, переваги та особливості навчання. Крім цього, представники

Інфоцентру допомагають майбутнім вступникам зареєструватися на порталі Національної поліції України та заповнити електронну анкету. Для цього потрібно мати із собою паспорт та ідентифікаційний код.

Графік роботи Інфорцентру у будні дні: з 09.00 до 18.00. У суботу - з 10.00 до 15.00 год.