Середа, 08 січня 2020 14:07

Ректор ЛьвДУВС вручив працівникам університету відзнаки МВС

(1 Vote)

Сьогодні під час засідання ректорату очільник вишу полковник поліції Роман Благута вручив працівникам університету відзнаки Міністерства внутрішніх справ України.

Доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету №1 Андрія Кунтія було нагороджено нагрудним знаком «За відзнаку в службі». А заступниця декана факультету психології Зоряна Ковальчук та заступниця декана юридичного факультету Альона Дутко отримали подяки.

Окрім цього, Роман Благута привітав із днем народження проректора вишу Василя Струса, побажав йому міцного здоров’я, добра та всіх гараздів.

Після завершення засідання до залу завітали учасники гурту «Львівський комфорт» разом із маленькими колядниками. Вони подарували присутнім святковий настрій та привітали усіх із Різдвом Христовим.

Ректор ЛьвДУВС Роман Благута подякував учасникам гурту та діткам за гарний виступ і вручив їм солодкі дарунки.