Вівторок, 31 грудня 2019 11:15

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим

(1 Vote)

Дорогі колеги, курсанти та студенти!

Сердечно вітаю вас із прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Перегортаючи сторінку року, що минає, ми традиційно підводимо підсумки, пригадуємо наші перемоги та досягнення, усе те, що вдалося успішно втілити у життя.

Для кожного, хто є частинкою університетської спільноти, цей рік був сповненим несподіваних викликів та відкриттів, цікавих проєктів, знакових подій та знайомств.

Нам справді є чим пишатися. Насамперед, це здобутки наших науковців та освітян, перемоги спортсменів. Впродовж року вони невпинно тішили нас новими досягненнями та достойно представляли університет на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Ми пишаємося тим, що вперше в Україні на базі ЛьвДУВС відбулося засідання виконавчого комітету Асоціації європейських коледжів поліції. Спільно з Консультативною місією Європейського Союзу було втілено декілька важливих проєктів. Зокрема, обладнано сучасний інтерактивний полігон, що відтворює роботу ситуаційного центру поліції. Ми також активно співпрацювали з ОБСЄ та провели масштабну міжнародну конференцію щодо запобігання торгівлі людьми. А ще разом із колегами з Чеської Республіки започаткували проєкт щодо протидії насильству над дітьми.

У нашому університеті вперше у Західній Україні пройшли навчання 118 учасників проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Ми успішно впоралися з усіма випробуваннями, адже були згуртованими та наполегливими. Тож дякую всім, хто впродовж року доклав максимум зусиль для забезпечення освітньої діяльності та розвитку нашого університету. Дякую кожному з вас, шановні колеги, курсанти та студенти!

Попереду – чимало амбітних планів. І щиро сподіваюся, що у прийдешньому році нам вдасться реалізувати усе задумане.

Бажаю вам успіху, нових звершень та досягнень! Нехай 2020-й рік буде щасливим, вдалим та багатим на цікаві події!
Зичу вам родинного затишку, достатку, любові та миру! Хай збуваються усі сподівання, а Різдвяні свята додають сили, здоров’я та наснаги!

ректор Роман Благута