Субота, 28 грудня 2019 14:54

У ЛьвДУВС відбувся захист кандидатських дисертацій

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право.

Наукову роботу на тему «Спеціальна конфіскація майна як інший захід кримінально-правового характеру за кримінальним правом України» представила викладачка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Львівського державного університету внутрішніх справ Анна Винник. Наукове керівництво роботою здійснював кандидат юридичних наук, доцент, перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський.

Офіційними опонентами здобувачки виступили: Микола Карчевський, доктор юридичних наук, професор, т.в.о. ректора Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, та Віталій Гацелюк, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України.

Свою наукову роботу також презентувала помічниця судді Франківського районного суду м. Львова Христина Романюк. Тема дослідження – «Кримінальна відповідальність за незаконне проведення аборту». Науковий керівник роботи – Богдан Телефанко, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінально-правових дисциплін Львівського державного університету внутрішніх справ.

Офіційними опонентами виступили: Володимир Бурдін, доктор юридичних наук, професор, декан юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, та Дар’я Балобанова, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального права Національного університету «Одеська юридична академія».

Наукові роботи стали предметом жвавих обговорень та дискусій. За результатами захисту спеціалізована вчена рада прийняла рішення присвоїти Анні Винник та Христині Романюк науковий ступінь кандидата юридичних наук.

Вітаємо науковців із успішним захистом дисертацій і бажаємо подальшого розвитку та нових професійних здобутків!