П'ятниця, 27 грудня 2019 16:26

Курсанти ЛьвДУВС взяли участь у гендерному квесті

Курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ взяли участь у гендерному квесті, який відбувся у рамках проєкту «Через рівність та порозуміння до захисту». Захід проходив на базі Харківського національного університету внутрішніх справ.

ЛьвДУВС на квесті представляли курсанти Катерина Гончарук, Тарас Копачинський, Катерина Гринь та Віталій Дяк. Готувала вихованців вишу до змагань доцент кафедри цивільного права та процесу факультету №1 Ірина Євхутич.

Учасники квесту мали завдання підготувати презентацію на тему «П’ять кроків до гендерної рівності». Крім цього, вони виконували теоретичні та ситуативні завдання.

Представниця спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні відзначила команду ЛьвДУВС та наголосила на актуальності обраної теми «Гендерна рівність при здійсненні правосуддя», а також вручила вихованцям вишу заохочувальні подарунки.