Понеділок, 23 грудня 2019 14:12

Студентка ЛьвДУВС перемогла на Всеукраїнському фестивалі «Різдвяні канікули»

Першокурсниця юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ Валерія Яворська перемогла на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули». Талановита дівчина вразила журі своїм неймовірним вокалом.

Фестиваль щороку гуртує творчу молодь, дарує глядачам неповторну святкову атмосферу, гарний настрій та щирі емоції. А ще – відкриває на мистецькому горизонті нові зірки.

Цього року конкурс тривав впродовж трьох днів та проходив у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини. Учасники фестивалю змагалися у кількох номінаціях. Журі обирало кращих серед співаків, танцюристів та читців.

Вихованка ЛьвДУВС Валерія Яворська виборола перемогу з-поміж півсотні вокалістів та отримала диплом лауреата першої премії конкурсу.