Понеділок, 23 грудня 2019 12:04

Курсанти ЛьвДУВС продовжують естафету добрих справ

До дня святого Миколая курсанти факультету №3 ЛьвДУВС завітали до львівського Будинку дитини №2, що на вулиці Антоновича, 117.

За порадою вихователів вони закупили необхідні речі, а також подарували діткам солодощі та фрукти. Передноворічний настрій панував у стінах закладу й заряджав усіх позитивними емоціями.

У цей день представники вишу також навідалися до ветеранів Ігоря Щелканова та Миколи Красняка, які радісно зустріли гостей, розповіли історії з життя та поділилися досвідом з молоддю.

А у навчально-тренувальному відділі «Верещиця» до Дня Миколая відбулася святкова вистава. Курсанти факультету №2 влаштували яскраве театралізоване дійство. Їм у цьому допомогли представники факультету №1.

Перед глядачами ожили всім відомі персонажі – Ангели, Зірочки, святий Миколай. Власноруч зроблені костюми та прикраси створили казкову атмосферу. Сама ж вистава була динамічною, веселою та майстерно зіграною, а у залі під час дійства лунав гучний сміх та аплодисменти.