Субота, 21 грудня 2019 15:38

На День відкритих дверей у ЛьвДУВС завітали майбутні вступники (ВІДЕО)

(1 Vote)

Львівський державний університет внутрішніх справ гостинно відчинив двері для усіх, кого зацікавило навчання у виші. Сьогодні сюди завітали близько трьох сотень відвідувачів. Половина з них - майбутні абітурієнти, які прийшли до ЛьвДУВС, аби дізнатися більше про умови вступної кампанії та поспілкуватися з представниками факультетів.

Серед майбутніх вступників – не лише мешканці Львівщини, але й представники ще семи областей – Волині, Хмельниччини, Івано-Франківщини, Тернопільщини, Вінниччини, Житомирщини та Закарпаття.

Насамперед гостей запросили до центру дозвілля та запропонували переглянути презентаційний відеоролик із яскравими кадрами з університетського життя.

До присутніх у залі звернувся ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута. «Наш заклад вищої освіти молодий, але амбітний, адже ми постійно ставимо собі нові завдання та успішно їх досягаємо. Ми робимо це заради вас та завдяки вам, адже саме зацікавленість майбутніх вступників у якісній освіті спонукає нас бути кращими, впроваджувати нові цікаві форми підготовки фахівців», - зауважив очільник вишу.

Відповідальний секретар приймальної комісії ЛьвДУВС Юрій Назар детально ознайомив присутніх із особливостями вступної кампанії та порядком подачі документів на кожен із факультетів.

Після цього талановита курсантка факультету №2 Мар’яна Воробчак подарувала гостям різдвяну композицію «Зірничка».

На університетському подвір’ї майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків очікував ще один сюрприз – динамічні показові виступи курсантів, які продемонстрували прийоми рукопашного бою та видовищне затримання правопорушників.

А ще для гостей відчинили двері криміналістичного полігону та стрілецького тиру, запросили до народного музею, де вони мали змогу ознайомитися з історією вишу.

У фойє головного корпусу абітурієнти спілкувалися з представниками усіх факультетів та отримали інформаційні буклети.

Крім цього, працівники ЛьвДУВС допомагали майбутнім вступникам, які обрали професію поліцейського, зареєструватися на порталі Національної поліції України та заповнити електронну анкету.