Шаблоны Joomla 3.5

Субота, 21 грудня 2019 12:43

У ЛьвДУВС завершились теоретичні навчання у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» (ВІДЕО)

Written by
Rate this item
(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ вперше у Західній Україні було проведено теоретичні навчання у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади».

1

Впродовж двох з половиною місяців поліцейські з Рівненщини, Хмельниччини та Волині проходили інтенсивний вишкіл за програмою, розробленою українськими та міжнародними фахівцями з правоохоронної діяльності. Навчання успішно завершили 118 слухачів. Після повернення додому вони стануть дільничними офіцерами нового формату та працюватимуть безпосередньо у територіальних об'єднаний громадах.

Сьогодні учасники проєкту отримали свідоцтва про успішне проходження теоретичного курсу. Цей документ їм вручали перший заступник начальника Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Андрій Аносов, ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута та директор Центру післядипломної освіти, заочного та дистанційного навчання вишу Ігор Стахура, начальник поліції Волинської області Петро Шпига, очільник поліції Рівненщини Валерій Самчук та заступник начальника ГУНП у Хмельницькій області Валентин Білянський.

З важливою подією у їхньому житті поліцейських привітав ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Роман Благута. «Навчання було дуже насиченим новими знаннями, навичками, знайомствами. Попереду - виклики, з якими ви будете стикатися у процесі вашої професійної діяльності. Вірю, що з усіма завданнями ви успішно впораєтеся та будете якісно виконувати свою роботу – забезпечувати публічну безпеку та порядок у громаді», - наголосив Роман Благута.

11

Із привітальним словом до слухачів звернувся також перший заступник начальника Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України полковник поліції Андрій Аносов. «Ви станете надійною частиною громади, захисниками її мешканців та їх порадниками, тими, кому зателефонують у першу чергу у разі небезпеки та звернуться за допомогою. На вас покладаються великі сподівання!», – наголосив він, звертаючись до присутніх у залі.

«Проєкт «Поліцейський офіцер громади» є новою моделлю взаємодії поліції та громадян. Він передбачає запровадження універсального офіцера поліції у сільській місцевості та невеликих містах, де він обслуговує виключно територію громади, знає мешканців території, їх проблеми та надає якісні поліцейські послуги», - зауважив Андрій Аносов.

16

Він відзначив, що реалізація проєкту, зокрема, відбір та навчання за спеціальною програмою стало можливим за підтримки міжнародних партнерів та закладів вищої освіти МВС України.

17

На сьогодні проєкт вже реалізується у семи областях держави та поступово буде впроваджуватися в усіх регіонах.

Read 1173 times