Четвер, 19 грудня 2019 17:26

У ЛьвДУВС успішно відбувся захист кандидатських дисертацій

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся захист двох дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право.

Наукову роботу на тему «Стадії вчинення злочину за кримінальним правом України та Республіки Польща: порівняльно-правове дослідження» представила викладачка Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина Вакула. Наукове керівництво роботою здійснював професор Володимир Бурдін, доктор юридичних наук, декан юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка.

Офіційними опонентами здобувачки виступили: Євген Письменський, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, та Андрій Андрушко, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права і процесу Ужгородського національного університету.

Наступною свою дисертацію презентувала прокурор Львівської місцевої прокуратури № 3 Львівської області Інна Федулова. Тема дослідження – «Кримінальна відповідальність за протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації». Науковий керівник роботи – Олексій Авраменко, кандидат юридичних наук, доцент, декан факультету № 1 Львівського державного університету внутрішніх справ.

Офіційними опонентами виступили: Олександр Дудоров, доктор юридичних наук, професор, завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем попередження, припинення та розслідування злочинів територіальними органами Національної поліції України Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, та Олександр Марін, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального права і кримінології Львівського національного університету імені Івана Франка.

Наукові роботи стали предметом жвавих обговорень та дискусій. За результатами захисту спеціалізована вчена рада прийняла рішення присвоїти Ірині Вакулі та Інні Федуловій науковий ступінь кандидата юридичних наук.

Щиро вітаємо науковців із успішним захистом дисертацій і бажаємо подальшого розвитку та нових професійних здобутків!