Четвер, 19 грудня 2019 14:01

Помічники святого Миколая привезли гостинці для діток

(1 Vote)

Сьогодні курсанти ЛьвДУВС долучилися до благодійних справ та відвідали підшефний навчальний заклад.

Вихованці факультету №1 спільно із заступником декана Миколою Пацканом завітали до Дитячого дошкільного будинку № 1, що у місті Львові. Помічники Миколая привезли діткам гостинці й подарували свою увагу та турботу.

Дошкільнята потішили гостей зворушливим виступом, сповненим щирих дитячих емоцій та хвилювання.

Для вихованців ЛьвДУВС таке спілкування з малечею тільки у радість, тож вони зарядилися позитивними емоціями на цілий день.

Цього дня вихованці факультету №2 відвідали школу-інтернат №102 міста Львова. Курсанти подарували діткам розмальовки, солодощі та фрукти. Юнаки та дівчата спілкувалися з дітворою, гралися з ними, малювали та співали колядки.

Вихованці ЛьвДУВС вже стали для діток добрими друзями, тож малеча раділа увазі гостей.