Четвер, 12 грудня 2019 16:11

Представники ЛьвДУВС розповіли учням як протидіяти булінгу

У рамках Всеукраїнського тижня права представники юридичного факультету ЛьвДУВС провели заняття для вихованців львівського ліцею №52.

З учнями спілкувалися доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Ірина Серкевич, а також студентки юридичного факультету Світлана Цьона й Анастасія Овчарук. Вони розповіли підліткам про те, що таке булінг та як йому протидіяти, порадили, куди звертатися у випадку цькування. Присутнім показали тематичне відео про булінг у шкільному середовищі із порадами фахівців.

Окрім цього, Ірина Серкевич ознайомила вихованців ліцею з умовами вступу до Львівського державного університету внутрішніх справ та продемонструвала презентаційний відеоролик про виш. Учні також отримали буклети «Моя майбутня професія», що допоможуть їм зорієнтуватися у виборі професійного шляху.