Шаблоны Joomla 3.5

Четвер, 12 грудня 2019 10:56

У ЛьвДУВС відбувся святковий концерт «Україна колядує» (ВІДЕО)

Written by
Rate this item
(0 votes)

У передчутті наближення Різдва Львівський державний університет внутрішніх справ подарував працівникам, курсантам та студентам святковий концерт «Україна колядує».

1

Розпочалося дійство колядою «Бог предвічний», яку на сцені Центру дозвілля ЛьвДУВС виконав духовий оркестр університету.

«Для мільйонів людей Різдвяні й Новорічні свята - це час, який вони проводять разом із сім’єю та друзями, - звернулася до присутніх у залі ведуча, здобувачка освітнього ступеня «магістр» факультету №3 Наталія Прохорчук. - Значну частину свого життя ми проводимо тут, в університеті, розділяємо радісні миті і хвилювання, спостерігаємо за успіхами один одного, тому, по праву, можемо називатись однією великою родиною. Тож давайте подаруємо один одному чудовий настрій!».

У залі й справді панувала дивовижна атмосфера. Студентка факультету психології Кароліна Гапчич виконала пісню «Це Новий рік». А потім на сцені з'явилися наймолодші учасники свята - колядники з Львівської правничої гімназії.

Різдвяного духу додала коляда «Хай Ісус мале дитя» у виконанні курсантки факультету №3 Ірина Кучерявої.

А потім на сцені з'явилися ангели, пастушки, мудреці та неймовірно харизматичний цар Ірод. Вони нагадали усім вічну історію про народження Ісуса Христа.

15

Не обійшлося і без гумористичних сценок. Лунали веселі колядки, герої жартували, танцювали запальну «Циганочку».

У перервах між сценками студенти факультету №3 Іванна Сеньківська та Денис Депа заспівали «Во Вифлеємі нині новина», а музичний твір «Небо і земля нині торжествують» виконала студентка юридичного факультету Валерія Яворська.

Вихованці факультету управління та економічної безпеки подарували чудове виконання колядки «Земле Юдейська». Порадувала усіх своїм співом і Наталія Чорна, студентка юридичного факультету.

21

На завершення концерту всі учасники вийшли на сцену і разом із курсанткою факультету №2 Діаною Шп’єх виконали пісню «Різдвяна».

Read 1051 times