Четвер, 12 грудня 2019 10:56

У ЛьвДУВС відбувся святковий концерт «Україна колядує» (ВІДЕО)

У передчутті наближення Різдва Львівський державний університет внутрішніх справ подарував працівникам, курсантам та студентам святковий концерт «Україна колядує».

Розпочалося дійство колядою «Бог предвічний», яку на сцені Центру дозвілля ЛьвДУВС виконав духовий оркестр університету.

«Для мільйонів людей Різдвяні й Новорічні свята - це час, який вони проводять разом із сім’єю та друзями, - звернулася до присутніх у залі ведуча, здобувачка освітнього ступеня «магістр» факультету №3 Наталія Прохорчук. - Значну частину свого життя ми проводимо тут, в університеті, розділяємо радісні миті і хвилювання, спостерігаємо за успіхами один одного, тому, по праву, можемо називатись однією великою родиною. Тож давайте подаруємо один одному чудовий настрій!».

У залі й справді панувала дивовижна атмосфера. Студентка факультету психології Кароліна Гапчич виконала пісню «Це Новий рік». А потім на сцені з'явилися наймолодші учасники свята - колядники з Львівської правничої гімназії.

Різдвяного духу додала коляда «Хай Ісус мале дитя» у виконанні курсантки факультету №3 Ірина Кучерявої.

А потім на сцені з'явилися ангели, пастушки, мудреці та неймовірно харизматичний цар Ірод. Вони нагадали усім вічну історію про народження Ісуса Христа.

Не обійшлося і без гумористичних сценок. Лунали веселі колядки, герої жартували, танцювали запальну «Циганочку».

У перервах між сценками студенти факультету №3 Іванна Сеньківська та Денис Депа заспівали «Во Вифлеємі нині новина», а музичний твір «Небо і земля нині торжествують» виконала студентка юридичного факультету Валерія Яворська.

Вихованці факультету управління та економічної безпеки подарували чудове виконання колядки «Земле Юдейська». Порадувала усіх своїм співом і Наталія Чорна, студентка юридичного факультету.

На завершення концерту всі учасники вийшли на сцену і разом із курсанткою факультету №2 Діаною Шп’єх виконали пісню «Різдвяна».