Середа, 11 грудня 2019 17:24

У ЛьвДУВС відбулося засідання наукового товариства

Сьогодні у ЛьвДУВС відбулося засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад’юнктів), докторантів та молодих вчених. На початку засідання куратор товариства, науковий співробітник відділу організації наукової роботи Юлія Шевців ознайомила присутніх з майбутніми науковими заходами та конференціями.

Доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права Оксана Онишко представила вихованцям вишу доповідь на тему: «Гендерна рівність: національні та міжнародні стандарти».

Після цього свою наукову роботу на тему «Сhild-friendly допит у кримінальному провадженні: стандарти облаштування «зелених кімнат» презентувала курсантка 4-го курсу факультету №1 Юлія Винниченко. А студентка 4-го курсу факультету управління та економічної безпеки Мар’яна Лесюк виступила із доповіддю: «Корупція та її вплив на економіку».