Середа, 11 грудня 2019 14:35

Представники ЛьвДУВС взяли участь у засіданні Асоціації європейських коледжів поліції

Делегація Львівського державного університету внутрішніх справ взяла участь у засіданні виконавчого комітету Асоціації європейських коледжів поліції. Захід відбувався у місті Бухарест (Румунія) з 3 по 7 грудня. ЛьвДУВС на засіданні представляли проректор університету Мар’ян Гурковський та завідувач відділення міжнародної освітньої діяльності Василь Франчук.

На заході також були працівники закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку поліцейських, з Австрії, Грузії, Румунії, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Туреччини, Угорщини та Франції.

Учасники засідання дізналися про особливості підготовки поліцейських у Румунії, підвели підсумки діяльності Асоціації за рік. Крім цього, визначили пріоритетні напрями роботи у майбутньому, а також затвердити основні теми проведення тренінгів та навчальних курсів для працівників поліції у 2020 році.

Під час закордонного відрядження представники ЛьвДУВС обговорили із заступником ректора Національного університету державної служби Угорщини перспективи майбутньої співпраці.