Шаблоны Joomla 3.5

Вівторок, 10 грудня 2019 18:07

До ЛьвДУВС завітали представники патрульної поліції

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Працівники управління патрульної поліції Львівщини провели навчання для другокурсників факультету №3.

Із вихованцями вишу спілкувалися заступник командира роти Ярослав Смілянець та інспектор Володимир Варениця. Вони ознайомили курсантів із порядком оформлення матеріалів дорожньо-транспортних пригод, розповіли, як правильно скласти схему ДТП. Під час заняття також йшлося про адміністративну відповідальність за порушення у сфері безпеки дорожнього руху.

А про зміни у законодавстві щодо запобігання домашньому насильству курсантам розказав інспектор відділу зв’язків з громадськістю патрульної поліції Львівщини Олег Мельник. Він запропонував присутнім поділитися думками про те, що таке домашнє насильство та як ефективно протидіяти цьому явищу.

Олег Мельник ознайомив присутніх із видами домашнього насильства, пояснив, що таке терміновий заборонний припис та у яких випадках поліцейські можуть застосовувати його стосовно кривдника.

11

Нагадаємо, такі інтерактивні заняття для курсантів львівські патрульні поводять щотижня. Під час навчання поліцейські діляться з вихованцями вишу практичним досвідом та знаннями.

Read 608 times