Вівторок, 10 грудня 2019 15:01

ЛьвДУВС продовжує долучатися до Всеукраїнського тижня права

Сьогодні у світі відзначають День прав людини. З цієї нагоди представники юридичного факультету ЛьвДУВС провели тематичне заняття для школярів та розповіли дітям про їхні права.

Зустріч відбулася у дитячій бібліотеці №24 міста Львова. Поспілкуватися зі студентами та працівниками вишу мали змогу п’ятикласники загальноосвітньої школи №49.

Допитливі школярики дізналися про Загальну декларацію прав людини та основні принципи, які вона закріплює, поділилися власними міркуваннями щодо важливості їх дотримання. Гості влаштували для дітей інтерактивну гру, під час якої вони змогли на практиці закріпити отримані знання.

Проводили заняття першокурсники юридичного факультету Святослав Миколів, Анастасія Овчарук та Богдана Шукалович спільно із заступником декана Альоною Дутко та доцентом кафедри медичного права ЛНМУ імені Данила Галицького Іриною Богомазовою.

А на завершення зустрічі школярі отримали творче завдання – написати на кольорових наліпках права людини та прикрасили ними намальований віночок. Так дітки долучилися до створення тематичного плакату «Моє життя – моє право».