Вівторок, 10 грудня 2019 14:51

У ЛьвДУВС розпочалися триденні курси підвищення кваліфікації операторів служби «102»

Сьогодні на базі ЛьвДУВС розпочалося навчання для 16 операторів відділу служби «102» Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування поліції Львівщини.

Навчальний план охоплює вивчення таких тем як «Стресостійкість», «Ефективна комунікація», «Кримінальне право», «Порядок дій учасників дорожнього руху під час дорожньо-транспортної пригоди», «Інформаційно-пошукова система 102».

Присутнім також розкажуть про основи кваліфікації злочинів проти життя та здоров’я, статевої свободи та статевої недоторканості, власності, господарської діяльності, довкілля, громадської безпеки, правосуддя.

Привітав операторів служби «102» заступник декана факультету №3 Михайло Шевців. Він відзначив, що університет систематично організовує тренінги для підвищення кваліфікації. Це чудова можливість для слухачів отримати нові знання, покращити навички, а також поспілкуватися з науково-педагогічними працівниками ЛьвДУВС й отримати методичні рекомендації.

Захід відбуватиметься впродовж трьох днів у навчальному ситуаційному центрі вишу. Після його завершення учасники отримають сертифікати.