Вівторок, 10 грудня 2019 10:21

Запрошуємо на навчання у ЛьвДУВС

Старшокласники львівського Ліцею міжнародних відносин імені Василя Стуса дізналися про переваги навчання у ЛьвДУВС. Про це їм розповіли представники вишу, які побували нещодавно у закладі освіти. Поспілкуватися з курсантами та працівниками університету мали змогу учні десятих та одинадцятих класів.

Директор ліцею Світлана Уралова охоче відгукнулася на ініціативу проведення такої зустрічі. Представивши гостей, вона наголосила на важливості вибору майбутнього професійного шляху.

Завідувач кафедри філософії та політології ЛьвДУВС В’ячеслав Бліхар розповів молоді про університет, його структуру та переваги навчання.

Заступник декана факультету №1 Микола Пацкан ознайомив присутніх із особливостями вступу на факультети, які готують поліцейських. А своїми враженнями від навчання поділилася курсантка цього факультету Христина Багрій.

Старшокласники переглянули презентаційний відеоролик про університет та отримали буклети з інформацією про кожен із факультетів.

Чимало присутніх зацікавилися навчанням у ЛьвДУВС, тож представники вишу запросили молодь на День відкритих дверей, що відбудеться в університеті 21 грудня.