Вівторок, 10 грудня 2019 09:56

Представники ЛьвДУВС взяли участь в міжрегіональному круглому столі

У Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола відбувся Міжрегіональний круглий стіл, присвячений темі кримінального аналізу в діяльності Національної поліції та розслідуванню кримінальних проваджень.

Львівський державний університет внутрішніх справ на заході представляли професор кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету №2 Василь Захаров та доцент цієї кафедри Ігор Федчак.

Під час круглого столу учасники розповіли про створення та завдання підрозділів кримінального аналізу Національної поліції України. На заході торкалися питань впровадження нових методів кримінального аналізу та проблемних аспектів розслідування кримінальних проваджень. Обговорювали результати взаємодії оперативних підрозділів зі слідчими.

Варто відзначити, що в рамках круглого столу представники ЛьвДУВС провели профорієнтаційну роботу. Вони розповіли вихованцям коледжу про умови вступу, переваги навчання та структуру Львівського державного університету внутрішніх справ.