П'ятниця, 06 грудня 2019 17:42

Факультет управління та економічної безпеки запропонував майбутнім вступникам зануритись в атмосферу студентського життя

(1 Vote)

Сьогодні факультет управління та економічної безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ гостинно відчинив двері для майбутніх вступників та їхніх батьків. Старшокласникам, які завітали до вишу, запропонували поринути у цікаву та захопливу атмосферу студентського життя. А одна із випускниць факультету поділилися своїми здобутками та враженнями від навчання.

Привітала присутніх декан факультету управління та економічної безпеки, доктор економічних наук, доцент Ірина Ревак. Вона розповіла молоді про Львівський державний університет внутрішніх справ, ознайомила із факультетами, які готують фахівців для підрозділів Національної поліції.

«Особливість нашого факультету є те, що ми поєднуємо два напрямки. Це, насамперед, економічний блок, а також правові знання, - зауважила Ірина Ревак. - Безпекова ніша, яку ми посіли на ринку освітніх послуг не тільки Львова, але й усієї України, свідчить про те, що ми готуємо не лише економістів, управлінців, аналітиків, експертів, фінансистів для якоїсь однієї галузі або приватного сектора. Ми також готуємо фахівців для державних структур».

Майбутні абітурієнти дізналися про спеціальності, які можна здобути на факультеті управління та економічної безпеки, а також магістерські програми. Ірина Ревак наголосила, що під час навчання студенти отримують знання не тільки з правових та юридичних дисциплін, але також з психології, IT-технологій, зокрема, кібербезпеки.

«Ми крокуємо у ногу з часом, реагуємо на виклики суспільства, відстежуємо, які саме професії є затребувані, який попит на ринку праці. Тож ми намагаємося готувати саме таких фахівців, які б були конкурентноспроможними та відповідали тим вимогам, які ставить до них роботодавець», - підсумувала декан факультету управління та економічної безпеки Ірина Ревак.

Доцент кафедри менеджменту Ольга Марченко презентувала присутнім «Виклик з майбутнього» - розповіла про те, чим живе факультет. «Ми молода, дружня команда, яка працює над єдиним результатом – дати Україні висококваліфікованого фахівця з управління, фінансів та безпеки», - зазначила вона.

Продовжилася зустріч динамічним та цікавим бліцінтерв’ю з представниками факультету. На запитання ведучої відповідали декан Ірина Ревак, викладач кафедри фінансів Наталія Чапляк та доцент кафедри менеджменту Ольга Подра. До дискусії також долучилися студенти – першокурсниця, яка перемогла у цьогорічному конкурсі «Міс ЛьвДУВС» Ілона Лисюк, голова студентського самоврядування факультету Владислав Барзенков та студент третього курсу Андрій Савран – активний учасник усіх факультетських заходів. Вихованці вишу поділилися своїми досягненнями, враженнями від навчання та історіями зі студентського життя.

Аби допомогти старшокласникам обрати професію до душі, яка б відповідала їхнім природнім здібностям, доцент кафедри менеджменту Ольга Подра запропонувала гостям пройти тест «Психогеометрія фігур».

«Наш факультет пишається багатьма своїми випускниками, які є талановитими підприємцями, менеджерами, фінансистами, - зазначила ведуча заходу Ольга Марченко. - Багато з них заснували власну справу. І сьогодні ми познайомимо вас із нашою випускницею - засновницею власницею івент-агентства «Bona-event studio» Яною Токар».

Випускниця факультету поділилася спогадами про своє навчання у ЛьвДУВС та розповіла про те, як з’явилась ідея відкрити власний бізнес.

«Без знань, які я отримала тут, я б навіть не подумала про створення своєї справи та не наважилася на такий крок, - зазначила Яна Токар. – Завдяки навчанню у ЛьвДУВС з багатьма питаннями я можу впоратися сама - прорахувати ризики, зробити оптимізацію витрат, проєктів, розробку бізнес-планів».

Випускниця побажала майбутнім студентам стати успішними та правильно обрати свій життєвий шлях.

На завершення зустрічі першокурсник Любомир Підкович подарував присутнім музичну композицію, виконану на саксофоні.