П'ятниця, 06 грудня 2019 16:25

На юридичному факультеті відбулася конференція щодо проблем правового регулювання в Україні

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася науково-практична конференція на тему «Теоретико- прикладні проблеми правового регулювання в Україні».

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор вишу полковник поліції Роман Благута: «На перший погляд, тема цієї конференції доволі широка, але це дає можливість почути різні думки практиків, фахівців та науковців у галузі права. Важливо, що сьогоднішній захід є місцем для дискусії не лише знаних і відомих фахівців, а й молодих науковців, здобувачів вищої освіти та аспірантів. Для Львівського державного університету внутрішніх справ ця дискусія дає можливість зрозуміти потребу органів державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів та практичних підрозділів у частині організації освітньої діяльності. Тож цей науковий захід сприятиме вдосконаленню освітніх програм та запозиченню позитивного досвіду».

Іван Красницький, декан юридичного факультету ЛьвДУВС наголосив, що у сьогоднішній конференції беруть участь представники Вищої ради правосуддя, Вищого антикорупційного суду, прокуратури Львівської області, судів міста Львова, адвокатури та нотаріату.

На конференції розглянули конституційні та адміністративно-правові механізми забезпечення в Україні європейських стандартів прав людини. Обговорили проблеми діяльності органів публічного управління. Торкнулися актуальних питань регулювання господарської діяльності в умовах сталого розвитку та проблем правового регулювання приватних правовідносин. Йшлося також про реформу кримінальної юстиції. Молоді науковці представили свої дослідження щодо проблем правового регулювання.

Усі доповіді наукового заходу згодом увійдуть до збірника матеріалів конференції. Свої тези до нього подали представники понад 20 закладів вищої освіти України, а також Брестського державного університету (Республіка Білорусь) і Карагандинського державного університету (Республіка Казахстан).