П'ятниця, 06 грудня 2019 16:19

На юридичному факультеті відбувся День відкритих дверей

На юридичному факультеті Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся День відкритих дверей. До вишу завітали школярі, ліцеїсти та гімназисти, які вже зараз думають про вибір майбутньої професії.

Знайомство з факультетом розпочалося із екскурсії. Здобувач вищої освіти юридичного факультету Микола Томашевський показав гостям аудиторії та кафедри, деканат та бібліотеку, розповів про Церкву Воздвиження Чесного Хреста Господнього, що розташована на території вишу, - пам’ятку архітектури з 400-літньою історією.

Після прогулянки усіх запросили до актового залу. Тут Микола Зубанський, інспектор юридичного факультету, розповів гостям про структуру університету та його факультети. Окрему увагу приділили юридичному.

Майбутні абітурієнти дізналися, які перспективи відкриваються перед студентами та випускниками юридичного факультету, які переваги він має перед аналогічними факультетами інших вишів. Микола Зубанський охоче відповів на запитання школярів про умови вступу до ЛьвДУВС.

А згодом на гостей чекав сюрприз. Вони мали можливість ознайомитися з різними видами валіз криміналіста. Школярі охоче вивчали вміст валізи. Дізналися призначення кожної її складової та випробувати деякі з них у дії.