Четвер, 05 грудня 2019 15:19

Магістрантам ЛьвДУВС розповіли про діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в місті Львові

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» здобувачі освітнього ступеня «магістр» факультету №3 ЛьвДУВС спільно з доценткою кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Катериною Костовською відвідали Громадську приймальню Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в місті Львові.

Вихованцям вишу розповіли про інститут омбудсмана в механізмі забезпечення прав і свобод людини. Працівники установи описали правовий статус Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, його форми і методи діяльності, цілі й завдання.

Говорили також про реалізацію стратегії зміцнення регіональної присутності Уповноваженого, його функції у сфері недискримінації та ґендерної рівності, роль у запобіганні будь-яким формам дискримінації та здійснення заходів щодо її протидії.

Особливу увагу приділили проблемним питанням щодо гендерної дискримінації, надання правової допомоги, юридичних механізмів захисту своїх прав.