Понеділок, 02 грудня 2019 17:38

У Львові презентували результати соціологічного дослідження ставлення населення до питань безпеки

Представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні презентували результати соціологічного опитування населення Львівщини щодо ставлення до питань безпеки. До обговорення підсумків дослідження громадської думки долучився заступник декана факультету №3 ЛьвДУВС майор поліції Михайло Шевців.

Опитування проводилося впродовж квітня-травня 2019 року серед мешканців Львова, Червонограда та шести районів області. Найбільш серйозними проблемами у сфері громадської безпеки учасники дослідження назвали небезпечний дорожній рух, квартирні крадіжки, наркопритони. Серед заходів, які слід вжити, аби підвищити рівень безпеки у регіоні, мешканці Львівщини відзначили покращення роботи поліції, дотримання законів громадянами та службовцями, встановлення освітлення, відеоспостереження та дорожніх знаків, а також подолання корупції.

Зважаючи на результати дослідження, фахівці КМЄС запропонували створити робочі групи, які б працювали у п’яти таких напрямках: безпека дорожнього руху, боротьба з корупцією, протидія майновим злочинам, проблеми зловживання алкоголем та наркотичними речовинами, безпека дітей. До складу кожної з цих груп мають увійти представники Львівського державного університету внутрішніх справ, які активно долучатимуться до обговорення та розробки методичних рекомендації, проведення заходів, що сприятимуть підвищенню рівня безпеки у регіоні.