Понеділок, 02 грудня 2019 12:48

У ЛьвДУВС відбулося чергове засідання ректорату

Робочий тиждень у Львівському державному університеті внутрішніх справ традиційно розпочався із засідання ректорату.

Очільник вишу полковник поліції Роман Благута, насамперед, привітав із днем народження завідувача кафедри адміністративно-правових дисциплін юридичного факультету Мирослава Коваліва, побажав йому добра, здоров’я та миру.

Про проведену роботу та заплановані заходи розповіли перший проректор ЛьвДУВС полковник поліції Тарас Созанський, проректори Мар’ян Гурковський та Василь Струс.

Зокрема, у своїй доповіді Мар’ян Гурковський зазначив, що делегація університету візьме участь у засіданні виконавчого комітету Асоціації європейських коледжів поліції, що відбудеться 04-06 грудня у місті Бухарест.

Заступниця начальника відділу організації наукової роботи Галина Савчин ознайомила присутніх із запланованими цього місяця науковими заходами. Вона зазначила, що 06 грудня на юридичному факультеті ЛьвДУВС пройде науково-практична конференція «Теоретико-прикладні проблеми правового регулювання в Україні», а 09 грудня у виші відбудеться всеукраїнський круглий стіл «Державотворення та правотворення в контексті євроінтеграції». 20 грудня Львівський державний університет внутрішніх справ стане майданчиком для обговорення різних аспектів застосування інформаційних технологій в освіті та практиці. Також у грудні в університеті відбудеться три засідання спеціалізованих вчених рад.

Завідувач відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович наголосив, що минулого місяця було проведено більше сотні зустрічей із потенційними абітурієнтами. Окрім цього, розпочав свою роботу Інформаційний центр для вступників, де можна дізнатися детальніше про умови вступу до ЛьвДУВС та отримати допомогу у поданні онлайн-анкети кандидата на навчання на порталі Національної поліції.