Понеділок, 02 грудня 2019 12:32

Делегація ЛьвДУВС взяла участь у науковій конференції щодо протидії домашньому насильству

Представники Львівського державного університету внутрішніх справ взяли участь у науковій конференції на тему: «Проблеми домашнього насильства та насильства у закладах. Запобігання та протидія», яка відбулася у Державній технічно-економічній вищій школі міста Ярослав (Республіка Польща).

У складі університетської делегації були Василь Франчук, завідувач відділення міжнародної освітньої діяльності та Андрій Кунтій, доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету №1.

На конференції висвітлили основні проблеми, пов’язанні із насильством, а також обговорили позитивну практику протидії цьому явищу. Йшлося про форми домашнього насильства, різновиди його жертв, їхню реабілітацію та ресоціалізацію попередньо засуджених за домашнє насильство осіб.

Обговорили також методи залагодження конфліктів у родині та особливості статистичних даних по домашньому насильству в межах Підкарпатського воєводства.

Представники ЛьвДУВС виступили з доповіддю на тему «Криміналістична характеристика домашнього насильства за законодавством України», а також розповіли присутнім про досвід університету у протидії цьому явищу.

До заходу також долучилися представники інших закладів вищої освіти, місцевого самоврядування, правоохоронних та судових органів, громадських організацій та духовенства.

Підсумком конференції стало прийняття рішення про видання монографії, яка об’єднає озвучені під час заходу доповіді та прийняті в резолюції погляди на вирішення актуальних проблем протидії домашньому насильству.

На завершення учасники конференції домовилися про організацію наступного року подібної конференції, проте надавши їй уже статусу міжнародної.