Понеділок, 02 грудня 2019 12:18

Представник ЛьвДУВС побував з профорієнтаційним візитом на Рівненщині

Олексій Авраменко, декан факультету №1 Львівського державного університету внутрішніх справ, відвідав із виїзним Днем відкритих дверей Головне управління Національної поліції у Рівненській області.

У залі колегії управління представник ЛьвДУВС зустрівся з працівниками управління кадрового забезпечення, школярами, ліцеїстами та їхніми батьками.

Полковник поліції розповів присутнім про особливості вступу до ЛьвДУВС, факультети, які здійснюють підготовку фахівців за державним замовленням, умови та переваги навчання у виші. Усі охочі отримали буклети з інформацією про Львівський державний університет внутрішніх справ.

Окремо у розмові зупинилися на правилах прийому до ЛьвДУВС, звернули увагу на необхідність реєстрації кандидатів на навчання на освітньому порталі Національної поліції.

Наостанок Олексій Авраменко запросив усіх до Львівського державного університету внутрішніх справ на День відкритих дверей, який відбудеться 21 грудня у головному корпусі ЛьвДУВС на вулиці Городоцькій, 26. А ще підкреслив, що професія поліцейського не просто цікава і важлива, - це покликання та стиль життя.

За інформацією
відділу комунікації поліції Рівненської області