Шаблоны Joomla 3.5

Понеділок, 02 грудня 2019 12:18

Представник ЛьвДУВС побував з профорієнтаційним візитом на Рівненщині

Written by
Rate this item
(0 votes)

Олексій Авраменко, декан факультету №1 Львівського державного університету внутрішніх справ, відвідав із виїзним Днем відкритих дверей Головне управління Національної поліції у Рівненській області.

1

У залі колегії управління представник ЛьвДУВС зустрівся з працівниками управління кадрового забезпечення, школярами, ліцеїстами та їхніми батьками.

2

Полковник поліції розповів присутнім про особливості вступу до ЛьвДУВС, факультети, які здійснюють підготовку фахівців за державним замовленням, умови та переваги навчання у виші. Усі охочі отримали буклети з інформацією про Львівський державний університет внутрішніх справ.

3

Окремо у розмові зупинилися на правилах прийому до ЛьвДУВС, звернули увагу на необхідність реєстрації кандидатів на навчання на освітньому порталі Національної поліції.

4

Наостанок Олексій Авраменко запросив усіх до Львівського державного університету внутрішніх справ на День відкритих дверей, який відбудеться 21 грудня у головному корпусі ЛьвДУВС на вулиці Городоцькій, 26. А ще підкреслив, що професія поліцейського не просто цікава і важлива, - це покликання та стиль життя.

5

 

За інформацією
відділу комунікації поліції Рівненської області 

Read 574 times