П'ятниця, 29 листопада 2019 12:29

Профорієнтаційна робота триває

Представники Львівського державного університету внутрішніх справ провели виїзний День відкритих дверей у місті Перемишляни.

Зі школярами спілкувалися керівник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович, провідний фахівець цього підрозділу Ігор Єсип. У рамках акції «Відвідай рідну школу» до заходу також долучилися заступник декана факультету №3 Михайло Шевців та завідувач кафедри інформаційного та аналітичного забезпечення діяльності правоохоронних органів факультету №2 Володимир Сеник.

Про свої враження від навчання у ЛьвДУВС старшокласникам розповів курсант факультету №3 Тарас Копачинський. А випускниця факультету управління та економічної безпеки Оксана Козак – підприємиця, яка забезпечує харчуванням перемишлянські школи, поділилися спогадами про свої студентські роки.

Учні переглянули презентаційний відеоролик про ЛьвДУВС та дізналися про умови вступу.

На завершення зустрічі представники вишу запросили школярів у гості, аби ті мали змогу подивитися зсередини на університетське життя. Впродовж грудня таких можливостей у старшокласників буде декілька. Вже наступної п’ятниці День відкритих дверей відбудеться на факультеті управління та економічної безпеки. А через тиждень, 13 грудня, усі охочі зможуть завітати на факультет психології.

День відкритих дверей у ЛьвДУВС пройде 21 грудня. Відвідувачі матимуть можливість поспілкуватися з представниками усіх факультетів, побачать яскраві показові виступи курсантів. А ті, хто вже обрав професію поліцейського, зможуть зробити перший крок для вступу - зареєструватися на порталі Національної поліції.